‘KRİTİK KARŞILAŞMA’

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu: "75 puanın şampiyonluk için yeteceğini düşünüyorum" Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu: "75 puanın şampiyonluk için yeteceğini düşünüyorum"

Kırmızı Beyazlılar sahasında Çaykur Rizespor'u konuk edecek. Karşılaşma öncesi Samsun Medya Grubu'na özel açıklamalarda bulunan Yılport Samsunspor İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır, "Uzun bir aranın ardından lig başladı. Eyüp kazandı ve ilk sıraya geçti. Bizde cumartesi günü Çaykur Rizespor ile önemli bir maça çıkacağız. Hocamız, teknik ekip, çocuklar çalışmalarına ciddi bir şekilde devam ediyor. Amacımız, sahada Samsunspor'a yakışır futbollu oynayıp galip gelmek" diye konuştu. 

TARAFTARA ÇAĞRI

Önemli karşılaşma öncesi taraftara da seslenen Çakır, "Taraftarımız bizim için her zaman itici güç oldu. Önemli Çaykur Rizespor maçında da tribünde yerlerini alıp 90 dakika boyunca takımlarına tezahüratlarıyla destek olmalarını istiyoruz. Onların desteği ile inşallah bu sezon hedefimize ulaşacağız. Bunun için Başkanımız başta olmak üzere, icra kurulu olarak bizler, hocamız, teknik ekip, futbolcular elinden geleni yapıyor. İnşallah lige iyi başlayıp, Rize'yi yenerek, büyük bir avantaj sağlamak istiyoruz" dedi.

Haber Kaynak: Esra VURAL - Özel Haber