'MAZERETE YER YOK'

Kırmızı - Beyazlılar'ın Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, Kanal S mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu. Soykan, Antalyaspor maçının mazeret kabul etmediğine değinerek, "Önümüzde çok zor bir Antalya maçı var. Çıkışımız için çok önemli bir maç. Transferler geldi. Artık hiçbir mazerete yer bırakmayan bir maç. Artık hak ettiğimiz puanları toplamamız gerekiyor. İnşallah Samsunspor, yavaş yavaş hak ettiği yere gelecek. Ama taraftarımızın hiç şüphesi olmasın. Çok kaliteli bir takımımız, teknik ekibimiz var. Ayakları yere basan bir takımız. Önümüzdeki haftalarda inşallah bu skorlara da yansıyacak" diye konuştu.  

'TARAFTARIMIZ TEDİRGİN OLMASIN' 

Taraftarın tedirgin olmamasını isteyen Soykan, "Ufak tefek kazalar yaşasak da inşallah bu yakın zaman da takım toparlanacak bundan eminiz. Galatasaray maçı bunu çok net bir şekilde gösterdi. Antalya maçında da çok büyük eksiklerimiz olmayacak inşallah. Taraftarımız tedirgin olmasın. Ufak tefek kazalar yaşasak da, Samsunspor çok iyi bir takım oldu. Başkanımızda söz verdiği transferleri gerçekleştirdi. Yönetim olarak, birlik beraberlik içinde ne yaptığımızı biliyor, sağlam adımlar atıyoruz. Takımımıza güveniyoruz. Taraftarımızda bize güvensin. İnşallah taraftarımızla beraber çok güzel günleri beraber yaşayacağız" ifadelerini kullandı. 

'HUKUKİ İŞLEMLER YAPILACAK'

Soykan, Serhat Akın'ın açıklamaları başta olmak üzere, tüm hakaret içerikli yorumlar ile ilgili hukuki işlemlere başvuracaklarını belirterek, "Biz Samsunspor yönetimi olarak, eleştiriye çok açık bir kulübüz. Ama hadsizlik ve terbiyesizlik Samsunspor tarafından hiçbir zaman kabul edilemeyecek bir şey. Beyefendinin futbol yorumculuğuna ne üslubu, ne konuşma şekli hiç bir şekilde uygun olmayan bir açıklama yaptı. Gerekli tepkiyi kamuoyundan aldı kendisi. Ama ben asıl dışarıdan çok içimizdekilere seslenmek istiyorum. Özellikle genç arkadaşlarımız hadlerini aşıyor. Spor yorumculuğu bazı şeyleri eleştirmek, ama hakaret, dalga geçmek, buna kesinlikle müsaade etmeyeceğiz. Bu anlamda herkes haddini bilecek. Herkesin saygı duyduğu başkanımıza sosyal medyada hakaretler kabul edebileceğimiz bir şey değil. Hukuki açıdan tüm işlemler yapılacak. Şehir olarak, başkanımıza kulübümüze sahip çıkmamız gerekiyor" dedi.

NEDİM AYDIN 

Mustafa Kemal Erkanat Samsun'da dualarla anıldı! Başkan Yüksel Yıldırım'dan duygulu paylaşım Mustafa Kemal Erkanat Samsun'da dualarla anıldı! Başkan Yüksel Yıldırım'dan duygulu paylaşım

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.