Samsunspor'da altyapının gururları SMG'ye konuştu: "Her futbolcunun hayalini yaşıyoruz" Samsunspor'da altyapının gururları SMG'ye konuştu: "Her futbolcunun hayalini yaşıyoruz"

Yılport Samsunspor, deplasmanda Adana Demirspor'u 3-2 mağlup etmişti.

EN ÇOK O SEVİNDİ

Ünlü gazeteci Attila Gökçe, yazısında alınan galibiyetin ardından, Kırmızı - Beyazlılar'ın Başkanı Yüksel Yıldırım'ın sevinçten hüngür hüngür ağladığı belirtildi. Gökçe, Süper Lig'de kötü bir başlangıç yapan ve ilk 9 haftada galibiyet alamayan Samsunspor'un Adana deplasmanında aldığı galibiyetle en çok Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ı sevindirdiğini belirtti. 

‘BEN AĞLAMAYIM DA KİMLER AĞLASIN’

Yıldırım'la ilgili Attila Gökçe'nin yazısı şöyle: “Samsunspor'un Adana Demirspor'u deplasmanda 3-2 yenmesinden sonra Başkan Yüksel Yıldırım odasına kapanıp 'hüngür hüngür' ağlamış... 'Ben ağlamayım da kim ağlasın!' diyor, 'Onca yatırım yapıyoruz. Çok güzel bir akademi uyguluyoruz ama profesyonel takımımız bir türlü kazanamıyordu. İçimden neler geçti, bilseniz. Her şeyi bırakıp gitmeyi bile düşündüm. Ama eninde sonunda kazanacağımızı bildiğim için devam ettik.”

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.