Samsun TSO ve Ticaret Borsası ile Bafra TSO hizmet binaları, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından açılacak. Açılışta, Türkiye'nin milli ve yerli otomobili TOGG ilk kez bir Anadolu şehrinde sergilenecek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ve Ticaret Borsası ile  Bafra TSO binalarının hizmete açılışı için bugün Samsun'a geliyor.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeki Murzioğlu ile Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, görkemli bir açılış için haftalar öncesinden kolları sıvadı. 19 Mayıs kutlamaları arifesinde gerçekleştirilecek açılışın bir şenliğe dönüşmesi bekleniyor. 

Bugün saat 18.00'de gerçekleşecek açılışta, Türkiye'nin 2023 yılında pazara inecek olan tamamen elektrikli yerli ve milli otomobili TOGG da Anadolu’da ilk kez tören sırasında Samsunlularla buluşacak.

Bu arada, TOGG CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, Samsun Ticaret Sanayi Odası ile Samsun Ticaret Borsası yeni hizmet binalarının açılışı sonrasında, 19 Mayıs Perşembe günü saat 13.00'te TSO Meclis Salonu’nda, “Bir Otomobilden Daha Fazlası” temalı konferans verecek. Samsun TSO'dan yapılan açıklamada, TOGG'un Anadolu'da ilk kez Samsunlularla buluşacağı kaydedildi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN

Samsun Üniversitesi'nde iki yeni dekan ataması! Samsun Üniversitesi'nde iki yeni dekan ataması!