Meteoroloji uyardı! 29 Mart Çarşamba Samsun hava durumu Meteoroloji uyardı! 29 Mart Çarşamba Samsun hava durumu

SAMSUN İÇİN FIRTINA UYARISI

Meteoroloji'den yapılan açıklamada, Ülkemizin kuzeybatı kesimlerinde yağışla birlikte azalacağı, doğu kesimlerde biraz artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. Rüzgarın güneyli, Karadeniz kıyılarında kuzeyli yönlerden Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Orta Karadeniz kıyılarında kuvvetli ve kısa süreli fırtına (40-70 km/sa) şeklinde eseceği beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı ulaşımda aksamalar gibi dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

DENİZLERDE FIRTINA BEKLENİYOR

Meteoroloji'den yapılan bir diğer açıklamada ise, "Orta Karadeniz'de rüzgarın, yarın (Salı) sabah saatlerinden itibaren batı ve güneybatıdan 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/saat) fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyorç Fırtınanın Çarşamba günü sabah saatlerinde etkisini kaybetmesi bekleniyor" denildi. 

SAMSUN'DA HAVA DURUMU BUGÜN NASIL OLACAK?

Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre Samsun hava durumu bugün (20 Şubat Pazartesi) Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren aralıklı yağmurlu 14 derece olacak

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.