Samsun'da gayrimenkul sektöründe verdiği başarılı hizmetlerle tanınan genç iş insanı Caner Türkmeneri, Sarıışık Et Restoran'da düzenlediği iftar yemeği, iş dünyasının buluşmasına ev sahipliği etti. Sektöründe başarılı çalışmalarının yanı sıra, sosyal ve kültürel projelere verdiği desteklerle tanınan Caner Türkmeneri, Ramazan Ayının maneviyatını, dostlarıyla aynı iftar sofrasında yaşamak için bir araya geldiklerini kaydetti.

Samsun Zeytinlik Mahallesi'nde eve baskın! Samsun Zeytinlik Mahallesi'nde eve baskın!

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

İftar sonrası yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları veren genç iş insanı Caner Türkmeneri, "Ülke olarak zor günler yaşadık, acı kayıplar verdik. Yaşanan tüm o üzücü olaylar bize, birbirimize sımsıkı sarılmamız gerektiğini de bir kez daha hatırlattı. Maneviyatı en üst seviyede yaşadığımız mübarek Ramazan ayını da bunun için önemli bir fırsat olarak gördük. Ticari hayatımda, sosyal hayatımda ve aile hayatımda benim için önemli yeri olan dostlarımla bu iftar sofrasında buluşmaktan dolayı son derece mutluyum. Aynı sofrada oruçlarımızı açmanın mutluluğuna eşlik eden herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

YOĞUN KATILIM OLDU

Düzenlenen iftar buluşmasına 300'den fazla konuk katılırken, genç iş insanı Caner Türkmeneri, tüm konuklarını tek tek kapıda karşıladı. Büyük buluşmaya katılan davetiler, misafirperverliğinden dolayı Türkmeneri'ne teşekkür etti.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.