Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Yaz spor okulları’ Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda sporcuların birbirinden farklı açılış gösterileri ile beraber başladı.

Yaz Spor Okulları’nın, futbol, basketbol, jimnastik, masa tenisi, yüzme gibi birçok spor dalları dahil 64 branşta sporculara hizmet vereceği belirtildi.

Açılışta konuşan Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Olgay İnci, “Toplumda spor kültürünün oluşmasında katkıda bulunmak amacıyla il ve ilçelerimizde tüm yıl boyunca devam edecek Yaz spor okulları açılışında beraberiz. 17 ilçemizde eş zamanlı olarak toplam 64 branşta birbirinden değerli antrenörlerimizle Samsun’da sporcularımızın hizmetinde olmaya devam ediyoruz. Bu yıl il müdürlüğümüz tarafından geliştirilmiş olan barkod okuma sistemiyle sporcularımız branşlara online olarak başvuru yapabileceklerdir. Bütün sporcularımızı (Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okullarımıza bekliyoruz” dedi. Yaz okulları açılış töreni kick boks, Boks, Karate, jimnastik gibi branşların sporcularının gösterileri ile sona erdi.

Bölgesel Amatör Lig grupları belli oldu! İşte Samsun temsilcilerinin rakipleri Bölgesel Amatör Lig grupları belli oldu! İşte Samsun temsilcilerinin rakipleri

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.