Samsun'da Yıldız Erkekler Türkiye Futsal Yarı Final maçlarında müsabakalar sona erdi! Samsun'da Yıldız Erkekler Türkiye Futsal Yarı Final maçlarında müsabakalar sona erdi!

LİDE YÜKSELENLER BELLİ OLDU 

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Samsun’da düzenlenen 2. Lig Kadınlar Final Etabı sona erdi. Karşılaşmalar öncesinde büyük deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlar için bir dakikalık saygı duruşu yapıldı. İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda oynanan maçlar sonuncunda birinci grubu ilk iki sırada tamamlayan Zeren Spor ile Fethiye Lokman Hekim Zirve Spor, ikinci grupta ilk iki sırayı alan Sultan Spor ile İmamoğlu Belediyesi takımları, 2023-2024 voleybol sezonunda Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele etmeye hak kazandı.

KUPA VE MADALYAŞAR VERİLDİ 

Karşılaşmaların ardından düzenlenen madalya ve kupa töreninde; Birinci Grup birincisi Zeren Spor takımına madalyalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, kupasını ise TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti. Birinci Grup ikincisi olan Fethiye Lokman Hekim Zirve Spor takımına madalyalarını TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu, kupasını ise Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci takdim etti. İkinci Grup birincisi Sultan Spor takımına kupa ve madalyalarını TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu takdim etti. İkinci Grup ikincisi İmamoğlu Belediyesi takımına madalyalarını İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan, kupasını ise TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu verdi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.