Vali Dağlı ve Mehmet Muş Salıpazarı'nda: "Şu an itibariyle risk görünmüyor" Vali Dağlı ve Mehmet Muş Salıpazarı'nda: "Şu an itibariyle risk görünmüyor"

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde, Samsun’daki programlar 1 haftadır devam ediyor. Bu yıl 13.’sü düzenlenen yürüyüş etkinliği Tütün İskelesi’nde düzenlenen program ile başladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’nin konuşmasıyla devam etti.

BAŞARI DİLEDİ 

Yürüyüşe katılan dağcılara ve vatandaşlara teşekkür eden Feyzullah Dereci, “Geleneksel hale gelen yürüyüşümüzün bu yıl 13.’sünü düzenliyoruz. Bu yürüyüşte bizleri yalnız bırakmayan dağcılarımıza ve sporcularımıza şükranlarımı sunuyorum. Samsun-Kavak-Havza hattındaki yürüyüşünüzde sizlere başarılar diliyorum” dedi.

HAVZA'DA SON BULACAK 

Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak için Samsun’da karaya ayak bastığı Tütün İskelesi’nde başlayan ve 2 gün sürecek yürüyüş, Havza’da Atatürk’ün konukladığı evde son bulacak.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.