10 TAKIM 150 SPORCU 

Salıpazarı'nda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla gerçekleşen Voleybol Turnuvası 10 takım ve 150 sporcunun katılımı ile Salıpazarı Spor Salonu’nda devam ediyor. Günün maçlarında, Devlet Hastanesi, Jandarma'yı 2-0, Fitness, Milli Eğitim'i 2-0, Müftülük ise Esnaf'ı 2-1 mağlup ederek yoluna devam etti. 

FİNALLER 27 EKİM 

Salıpazarı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü yetkilileri, vatandaşların da büyük ilgi gösterdiği turnuvanın finalinin 27 Ekim Perşembe günü oynanmasının beklendiğini belirterek, "Toplam 27 müsabakanın gerçekleşeceği organizasyonda ilçede hem spor kültürü yayılırken hem de sosyal gelişim sağlanması müdürlüğümüz adına mutluluk verici. Maçlarımız devam ediyor. Tüm takımlara başarılar dileriz" dedi.

BAFRA'DA TURNUVA

Bafra Kaymakamlığı öncülüğünde Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü'nce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı anısına düzenlenen Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası'a ise,  kamu çalışanlarının, esnafın, mahallelerin ve okulların kurduğu 9 takım katılıyor. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Osman Şenocak, Bafra Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvaya katılan sporculara başarılar diledi.

Turnuva kapsamında oynanan maçta Bafra Gençlik Merkezi, Dededağı Şehit İsa Kurt Ortaokulu'nu 2-1 yendi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.