Türksat A.Ş., hayata geçirdiği yenilikçi çalışmalarla Samsun’da adından sıkça söz ettiriyor. Kablonet, KabloTV ve Kabloses hizmetleriyle abonelere sunulan TV, internet ve telefon hizmetlerinde yapılan aboneliklerde Türkiye Cumhuriyeti Çipli Kimlik Kartı, e-Devlet Kapısı ya da Türksat Kablo mobil uygulama yöntemlerinden birini kullanan abonelere ödüller veriliyor.


 
YAPAY ZEKA KULLANILIYOR

'Dijital Dönüşüm'de bir dönüm noktası olarak kabul edilen yapay zekânın kullanıldığı bütünleşik olarak ilk kez Türksat’ta gerçekleştirilen Dijital Kimlik Doğrulama (DKD) Projesi ile Abonelik Sözleşmeleri’nin imza süreci, kağıt israfı ve zaman kaybı olmaksızın, çipli kimlik kartı, e-Devlet Kapısı ya da Türksat Kablo mobil uygulama yöntemlerinden biri aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Türksat’ın fiber internet Kablonet, 4K/HD yayın kalitesinde KabloTV ve 100kbps HD ses özelliğiyle Kabloses hizmetlerine yapılan aboneliklerin yüzde 65’i bu yöntemle sağlanıyor. Bu yöntem ile abonelik işlemleri artık daha hızlı yapılıyor, bu hizmetlere ait kurulumlar ortalama 2 gün içerisinde gerçekleştiriliyor.

İSRAFIN ÖNÜNE GEÇİLİYOR

Bu uygulama ile 20 sayfayı bulan Abonelik Sözleşmesi ve ekleri baskı alınmasına gerek olmadan abonenin tercih ettiği Yapay Zeka destekli çipli kimlik kartı, e-Devlet Kapısı ya da Türksat Kablo mobil uygulama yöntemlerinden biri aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

ABONELERE HEDİYELER

Türksat, online işlemlerden yeni abonelik alan tüm abonelere 2 ay ücretsiz kullanım hakkı veriyor, ayrıca iletişim izni veren KabloTV abonelerine özel günlerde hediyeler sunuyor. 1 Ocak, Ramazan Bayramı, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, Kurban Bayramı, 15 Temmuz, 30 Ağustos’ta KabloTV hizmeti Giriş Paket, Temel Paket ve Üst Paket tarifelerindeki abonelerine Filmbox +, Nat-Geo Now dışındaki tüm kanalların (Temel Paket, Üst Paket, Gümüş Sinema Paketi, Altın Sinema Paketi, Premium Spor Paketi) şifresiz olarak sunulmuştur, aynı uygulamanın 29 Ekim ve yeni yılda da sunulması planlanmaktadır. Dijital Kimlik Doğrulama yöntemiyle çipli kimlik kartı, e-Devlet Kapısı ya da Türksat Kablo mobil uygulama yöntemlerinden biri aracılığıyla Abonelik Sözleşmeleri’nin imza süreci, kâğıt israfı ve zaman kaybı olmaksızın gerçekleştiren abonelerine Samsun İl Müdürü Mustafa Öner Dikdere, Kablo Bilgi Sistemleri Direktörü Osman Güyüm, Proje Yöneticisi Ahmet Yıldırım Erdoğan, Yazılım Geliştirme Uzmanı Ferda Sancar tarafından hediyeler veriliyor.

TALEPLER HER ZAMAN ÖN PLANDA

Türksat; Uydu, Bilişim ve Fiber hizmetleri ve Samsun’daki yapılan ve yapılması planlanan projelerle ilgili abonelere bilgiler verilmiş, talep ve önerileri dinlendi. Abonelerden alınan geribildirimlerin önemi üzerinde durularak, Samsun’da geniş kapsamlı bir anket çalışması yapılması kararlaştırıldı.

209 LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLAR

16 Mbps Sınırsız hızındaki Kablonet hizmeti 24 ay taahhütlü Her Eve Kablonet Kampanyası ile ilk 12 ay 209TL, sonraki 12 ay 279 TL olarak sunuluyor. Bu kampanya ile Kablonet Aktivasyon, 7/24 arıza destek ücretsiz hizmet de veriliyor.
 
Siz de TV, internet, sabit telefon hizmeti kullanırken doğayı korumak, kâğıt ve zaman kaybına son vermek isterseniz size en yakın Türksat satış noktası, www.turksatkablo.com.tr ya da 0 850 804 4444 üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. 209TL’den başlayan uygun fiyatlarla fiber internet hizmetine abone olabilirsiniz.
 
Türksat, Samsun’da Yenimahalle Atakent Bulvarı No: 77/A Atakum/SAMSUN, Yenimahalle 3417. Cadde No:87 Atakum/SAMSUN, Bahçelievler Mah. İstiklal Cad. No:176 İlkadım/SAMSUN adreslerinde hizmet vermektedir.

NEJLA KAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.