A MİLLİ TAKIM, SAMSUN'DA KARADAĞ'I KONUK EDECEK 

A Millî Takımımızın 2024/25 UEFA Uluslar B Ligi 4. Grup'ta ekim ayında Karadağ ve İzlanda ile oynayacağı karşılaşmaların yerleri belirlendi. Buna göre Ay - Yıldızlılar, Karadağ ile 11 Ekim Cuma günü Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek. Oynanacak Türkiye-Karadağ karşılaşması ile ilgili Samsun Bölge Müdürü Haluk Tan açıklamalarda bulundu. Tan millileri Samsun'da bir kez daha ağırlayacak olmalarından dolayı mutlu ve gururlu olduklarını söyledi. 

‘HEYECAN İÇERİSİNDEYİZ’

Tan, "17 Haziran'da Düsseldorf'ta yönetim kurulunun bir araya gelerek gerçekleştirdiği toplantının ardından, A Milli Futbol Takımımızın 11 Ekim Cuma günü UEFA Uluslar Ligi'nde karşılaşacağı Karadağ maçının Samsun 19 Mayıs Stadı'nda oynanmasına karar verildi. Bizim ve şehrimiz adına gurur verici bir durum. Galler maçında olduğu gibi millilerimizi ve taraftarımızı yine şehrimizde en iyi şekilde ağırlamayı hedefliyoruz" diye konuştu.  

Samsunspor U19 Takımı hız kesmiyor! Teknik ekipten SMG'ye özel açıklamalar Samsunspor U19 Takımı hız kesmiyor! Teknik ekipten SMG'ye özel açıklamalar

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Muhabir: ELVAN İLHAN