OLAY, ATAKUM'DA MEYDANA GELDİ 

Olay, Atakum ilçesinden İlkadım ilçesi istikametine seyir halinde olan tramvayda meydana geldi.

TRAMVAYDA TACİZ İDDİASI 

İddiaya göre, N.Ü. adlı kadın tramvayda yolculuk esnasında bir kişinin elle birkaç kez kendisini taciz ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu. N.Ü.'yü taciz ettiği iddiasıyla edilen F.F.G. vatandaşlar tarafından kovalamaca sonucu yakalanarak Gazi Polis Merkezi ekiplerine teslim edildi.

Atakum Belediyesi'nden üretime sıfır atıkla katkı! 4 ayda 20 ton atık toplandı Atakum Belediyesi'nden üretime sıfır atıkla katkı! 4 ayda 20 ton atık toplandı

"ŞİKAYETÇİYİM"

Mağdur N.Ü. adlı kadın kendisini taciz eden şahıstan şikayetçi olarak, "Tramvayda şahsın sol koluyla kalçama dokunduğunu hissettim. 'Kusura bakma' dedi. Daha sonra aynı şey birkaç kez daha olunca taciz ettiğini anladım. Daha sonra şahıs tramvaydan indi. Yanıma bir erkek ve bayan şahıs gelip 'seni taciz etti, biz gördük' dediler. Şahıs tramvaya yeniden bindi. Vatandaşlar olayı tramvay istasyonundaki güvenlikçilere haber verdi. Şahıs kaçtı. Bir vatandaş şahsı kovalamaca sonucu yakalayıp polise teslim etti. Şikayetçiyim" dedi.

KABUL ETMEDİ 

Polis tarafından gözaltına alınan F.F.G. ise hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek, "Tramvay aşırı kalabalıktı. Popom, dizim veya elim N.Ü. adlı kadına değmiş olabilir. Bunu bilerek ve isteyerek yapmadım. Ben elimin veya herhangi bir yerimin değmiş olabileceğini fark etmedim. Suçsuzum" şeklinde konuştu.

TUTUKLANDI 

Polisteki sorgusunun ardından bugün Samsun Adliyesine sevk edilen F.F.G. çıkarıldığı mahkemece "cinsel taciz" suçundan tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.