Samsun'da valilik binası önünde eski eşini boğmaya çalıştı! Yeni gelişme Samsun'da valilik binası önünde eski eşini boğmaya çalıştı! Yeni gelişme

Samsun'da yaşanan ilginç bir olay, sosyal medyada geniş yankı buldu. Bafra ilçesi Şeyhulaş Mahallesi sakinlerinin yeraltında canavar gördüklerine dair bafra55.net haber sitesinin yaptığı video haber hem Samsun'un hem de sosyal medyanın gündemi oldu.

AİLEYİ CANAVAR KORKUSU SARDI

Habere göre Tiryaki ailesi, evlerinin altında yaşadığını söyledikleri yılanlar nedeniyle büyük bir endişe içinde yaşıyor. Aile, durumu belediye, itfaiye, jandarma ve doğa koruma ekiplerine bildirdiklerini, ancak yetkililerin yılanların evin içinde olmadığını belirttikleri için herhangi bir müdahalede bulunmadıklarını iddia ediyor.

"GEÇTİĞİNDE AĞAÇLAR SALLANIYOR"

Kameralara konuşan mahalle sakinleri ise, bu durumu sıradan bir yılan sorunu olarak görmediklerini ifade etti. Mahalle sakinleri, "yılan değil yeraltı canavarı" dedikleri bir yaratığın varlığına dikkat çekerek, “O geçtiğinde ağaçlar bile sallanmaya başlıyor” şeklinde ürkütücü açıklamalarda bulundu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Kaynak: Halk