SAMSUN'DA SEL ALARMI 

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan uyarı neticesinde 6 Temmuz Cumartesi günü itibarıyla teyakkuz haline geçildi. Samsun Valisi Orhan Tavlı ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan,  İl Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi'nde toplandığını ve çalışmalarını devam ettirdiğini söyleyerek vatandaşlara tedbir çağrısında bulundu. 

Resim

"TÜM EKİPLERİMİZ TEYAKKUZ HALİNDE"

Toplantıya ilişkin sosyal medyadan paylaşımda bulunan Vali Tavlı, "Samsun'umuz için AFAD tarafından verilen turuncu alarm ve Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan uyarılar sonrası alınan tedbirleri ve yürütülen çalışmaları İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu Toplantımızda değerlendirdik. Yağış nedeniyle tüm ekiplerimiz teyakkuz halinde ancak kıymetli vatandaşlarımızdan da dikkatli ve tedbirli olmalarını önemle istirham ediyorum." dedi.

Samsunlu özel sporcular Paris yolunda: Vali Tavlı'dan tebrik Samsunlu özel sporcular Paris yolunda: Vali Tavlı'dan tebrik

Resim

TEDBİR ÇAĞRISI

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Doğan da, "Aşırı yağışlara karşı teyakkuzdayız... Şehrimizde etkisini gösteren aşırı yağışlarla ilgili Kent Yönetim Merkezimizde ve AFAD’da toplantılarımızı gerçekleştirdik. Tüm ekiplerimiz teyakkuz halinde, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hemşehrilerimizin de olumsuz hava koşullarına karşı dikkatli ve tedbirli olmalarını önemle rica ediyoruz." ifadelerini kullandı. 

Resim

Resim

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Muhabir: ELVAN İLHAN