Betül Uzun ile Ana Haber Bülteni 27 Mart Pazartesi Kanal S ekranlarında Betül Uzun ile Ana Haber Bülteni 27 Mart Pazartesi Kanal S ekranlarında

"18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü" nedeniyle Samsun’daki Büyük Cami’de Mevlid-i Şerif programı düzenlendi. Cuma namazı öncesinde düzenlenen programa kamu kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Programda hem şehitler için hem de Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlar için mevlit okutuldu. Namaz öncesi dolan camide vatandaşlar ellerini semaya açarak dua etti.

YEMEKLER İKRAM EDİLDİ

Tüm şehitlere ve afetlerde hayatını kaybeden vatandaşlara rahmet dileyen EMŞAV Karadeniz Bölge Başkanı Bilal Erim ise, “18 Mart şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Samsun Valiliğimiz öncülüğünde şehitlerimiz için Büyük Cami’de Mevlid-i Şerif programı düzenlendi. İlkadım Belediyesi de namaz çıkışı vatandaşlara 18 Mart 1915’te askerlerin menüsünde bulunan yemekleri ikram etti. Tüm şehitlerimize ve depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum” diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.