Samsun'da 5. kattan düşerek ölen minik Simay Arslan'a gözyaşı Samsun'da 5. kattan düşerek ölen minik Simay Arslan'a gözyaşı

SAMSUN'DA YEŞİLAY BİSİKLET TURU DÜZENLENDİ

Türkiye genelinde 11'incisi düzenlenen ‘Yeşilay Bisiklet Turu' Samsun'da da yapıldı. Bisiklet turuna Vali Orhan Tavlı, il müdürleri, Yeşilay gönüllüleri ve vatandaşlar katıldı. Atakum ilçesinde bulunan Gençlik Merkezi önünde toplanan bisikletliler yaklaşık 10 kilometre pedal çevirerek Çobanlı İskelesi'nde kadar giderek oradan tekrar Atakum Gençlik Merkezi önüne geri döndü.

"SAĞLIKLI BİR NESİL YETİŞTİRMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ"

Etkinlik hakkında bilgi veren Türkiye Yeşilay Cemiyeti Samsun Şube Başkanı Emre Güneş, "Sağlıklı nesil, sağlıklı gelecek düsturuyla yaptığımız çalışmalarla bisiklet turumuza katılıyoruz. 7'den 70'e herkesi spor yapma noktasında çalışmalarımızı yürütüyoruz. Samsun Yeşilay olarak bizler de sağlık bir nesli yetiştirmek için elimizden gelen çalışmaları yapıyoruz" dedi.

VALİ ORHAN TAVLI TEŞEKKÜR ETTİ

Samsun Valisi Orhan Tavlı da katılanlara teşekkür ederek yeni Yeşilay gönüllülerinin yetiştiğini söyledi. Etkinlik fotoğraf çekimi ile son buldu.

İHA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Aslı Atasoy