Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Ramazan pidesi fiyatlarını açıkladı. Buna göre 250 gram Ramazan pidesi İstanbul ve Ankara'da 15 liradan satılacak.2023 yılında 300 gram Ramazan pidesi fiyatı 10 lira olarak açıklanmıştı.

SAMSUN'DA RAMAZAN PİDESİ NE KADAR OLACAK? 

Samsun’da ise pide fiyatları Ramazan’a birkaç gün kala açıklanacak. Samsun Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüb Güler, 11 Mart Pazartesi günü başlayacak Ramazan ayına sayılı günler kala henüz pide fiyatlarını belirlemediklerini, 7 veya 8 Mart’ta pide fiyat tarifesini kamuoyu ile paylaşacaklarını ifade etti.

En son orada görüldü! Kaybolan 17 yaşındaki Samsunlu Esma Yığman ile ilgili dikkat çeken gelişme En son orada görüldü! Kaybolan 17 yaşındaki Samsunlu Esma Yığman ile ilgili dikkat çeken gelişme

İLK ORUÇ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan 2024 dini takvimiyle birlikte Ramazan ayının başlangıç tarihi belli oldu. Buna göre; 2024 Ramazan ayının birinci günü mart ayına denk geliyor. Ramazan ayı bu sene 11 Mart günü başlayacak.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.