Aralarında cinayet zanlısı da var! Samsun’da aranan 13 kişi yakalandı Aralarında cinayet zanlısı da var! Samsun’da aranan 13 kişi yakalandı

Muzaffer Tahmaz Özel Eğitim Uygulama Merkezi bahçesinde düzenlenen etkinlikte, merkezde eğitim gören özel öğrenciler öğretmenleri eşliğinde koreografi ile 100. yıl yazdılar.

ŞİİRLER OKUNDU, ŞARKILAR SÖYLENDİ 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından programda özel öğrenciler tarafından şiirler okundu ve hep birlikte Cumhuriyet şarkısı söylendi.

"100. YILA YAKIŞIR ETKİNLİK"

Havza Milli Eğitim Müdürü Mehmet Oğuz Ertuğ, yaptığı konuşmada, Muzaffer Tahmaz Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğrencilerinin göstermiş oldukları performanstan dolayı duygulandığını ifade ederek, "Cumhuriyetimize her yönü ile sahip çıkacak insanlarımız var. Özel öğrencilerimiz de gösterileri ile bunu belirttiler. Özel öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin göstermiş oldukları bu çaba bizi çok duygulandırdı. Ben tüm öğrencilerimize, ailelerine öğretmen arkadaşlarımız ile okul idaremize bu güzel etkinlik ve performanstan dolayı çok teşekkür ediyorum. 100. yıla yakışır bir etkinlik oldu." dedi.

Etkinliğe, Havza Milli Eğitim Müdürü Mehmet Oğuz Ertuğ'un yanı sıra Muzaffer Tahmaz Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Erkan İyiliksever, okul idarecileri ve veliler katıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.