ENES TAYYİP OLFAZ KİMDİR?

Samsun'un Çarşamba ilçesi Arım Köseli Mahallesi'nde meydana gelen olayda, bir kişinin, husumetlisi sanarak ateş açtığı otomobildeki 9 yaşındaki Enes Tayyip Olfaz kafasından vurularak öldü.

Samsun Bafra Adliyesinde down sendromlu personele sürpriz! Samsun Bafra Adliyesinde down sendromlu personele sürpriz!

ÇARŞAMBA'DA CİNAYET

Zanlı M.T. (42), husumetlisinin zannettiği ve sürücüsü henüz belirlenemeyen bir otomobile Samsun'un Çarşamba ilçesi Arım Köseli Mahallesi'nde yoldan geçerken tabancayla ateş açtı.

ENES TAYYİP OLFAZ NEDEN ÖLDÜRÜLDÜ?

Edinilen bilgiye göre, Metin T. (47) aralarında husumet bulunan şahsın aracı zannedip 60 AE 093 plakalı otomobile tabanca ile ateş açtı. Araca isabet eden kurşunlardan biri sağ arka kapı camından içeri girip araçta bulunan 9 yaşındaki Enes Tayyip Olfaz'ın sağ gözünün altına isabet etti. Ağır yaralanan çocuk kaldırıldığı Çarşamba Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

GÖZALTINA ALINDI

Olaydan sonra kaçan silahlı saldırgan Metin T., Tekkeköy ilçesinde jandarma ekiplerin takibi sonucu yakalanarak gözaltına alındı.

KIZ KARDEŞİ VE ENİŞTESİ DE GÖZALTINDA 

Olayda kullandığı silah ise kız kardeşine ait evde ele geçirildi. Olayla ilgili Metin T.'nin kız kardeşi i.A. ve eniştesi Y.A. da jandarma tarafından gözaltına alındı.

Soruşturma devam ediyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.