SAMSUN'DA LÖSEV KURBAN BAĞIŞI ÇAĞRISI YAPTI

LÖSEV, kanser ile mücadele eden ailelerini 12 ay boyunca taze kırmızı et ve et ürünleri ile destekliyor. Mutlu Et Projesi kapsamında bu yıl da Türkiye genelinde yüz bin aileye et yardımı yapılacak. Bu kapsamda LÖSEV Samsun da kanser hastaları için etin hayati önem taşıdığını hatırlatarak hayırseverlere, kurban bağışı çağrısı yaptı.

HAYATİ ÖNEM TAŞIYOR

LÖSEV Kurban Bayramında yapılan vekaleten kurban bağışları sayesinde 81 ilde, yıl boyunca hastalara ve onların ihtiyaç sahibi ailelerine et ve et ürünleri desteğini ara vermeden sürdürüyor. Özelikle sağlıklı beslenme zincirinin en önemli halkalarından biri olan protein, lösemi-kanser tedavilerinde hayati önem taşıyor. 

KANSER HASTALARINA DESTEK

LÖSEV Samsun'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, "LÖSEV ’e kayıtlı hasta ailelerin yüzde 87’si asgari ücret ve altında gelire sahip, kırmızı et almakta zorlanan aileler. Kanser hastası yetişkinlerde de ekonomik yoksunluğun çok kritik seviyede olduğunu tespit eden LÖSEV, Kurban Bayramı döneminde aldığı vekâleten kurban bağışları ve yıl içinde yapılan adak bağışlarını hem çocuk hem yetişkin tüm kayıtlı hastalarına ulaştırmaya kararlı. Siz de kanser hastalığının maddi girdabındaysanız www.losev.org.tr adresinden ya da 0312 447 06 60 arayarak LÖSEV ’e ulaşabilir ve tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz.
Siz de vekaleten kurban bağışınızı LÖSEV’e kolaylıkla yapabilirsiniz. LÖSEV Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya, Adana, Samsun, Kayseri irtibat ofislerinden, bankalardaki bağış ekranlarından ya da www.losev.org.tr üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN