KAVAK'TA YAŞAR ÖZBEK HAKKINDA KAYIP DUYURUSU 

Samsun'un Kavak’ın Karapınar Mahallesi'nde hayvanlarını otlatmak için giden ve kendisinden 2 gündür haber alınamayan 63 yaşındaki Yaşar Özbek’i bulmak için tüm ekipler seferber oldu. Geniş çaplı arama başlatan ekipler henüz herhangi bir bulguya rastlamadı.

HAYVANLARI OTLATMAK İÇİN DIŞARI ÇIKTI 

Alınan bilgiye göre, Kavak Karapınar Mahallesi’nde ailesi ile yaşayan Yaşar Özbek, 6 Ağustos Pazar günü sabah erken saatlerde hayvanlarını otlamak için dışarı çıktı. Her öğlen eve yemeğe dönen kocasını o gün eve gelmeyince şüphelenen karısı Muradiye Özbek, mahalledeki komşuna giderek yemeğe gelmeyen eşinin bulmak için yardım istedi.

Başkan Cemil Deveci Atakumluların taleplerini dinleyecek Başkan Cemil Deveci Atakumluların taleplerini dinleyecek

KOMŞULARI ARADI 

Komşuyla yaptığı aramalar sonuç vermeyince bu kez aramalara mahalle sakinleri de katıldı. Vatandaşların saat 23.00’e kadar süren aramalarından da bir sonuç çıkmayınca aile bu kez durumu jandarmaya bildirdi.

GENİŞ ÇAPLI ARAMA

Kayıp ihbarı üzerine harekete geçen İlçe Jandarma komutanlığı ekiplerine AFAD ekipleri de katılarak iz takip köpeği ve dron desteğiyle başta ormanlık alanlar ve dağlık araziler olmak üzere ilçede kayıp adamı bulmak için geniş çaplı bir arama-kurtarma çalışması başlattı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.