Samsun'un tanınmış ve sevilen simalardan eski Şehir Kulübü Başkanı Sefa Kulaksızoğlu'nun kayınpederi Hacı Ahmet Çağlar, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci miniklerin taleplerini dinledi Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci miniklerin taleplerini dinledi

DUALARLA UĞURLANDI

90 yaşında hayatını kaybeden Hacı Ahmet Çağlar'ın cenazesi Esenevler Camii'nde kılan öğle namazı sonrasında, Kıran Mezarlığı'nda dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

YALNIZ BIRAKMADILAR

Cenaze törenine, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler, BSE Radyo Televizyon Yayıncılığı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Akyüz, Samsun Medya Grubu Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun, Atakum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, İlkadım-Gazi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Zabit Pilan, Metro Turizm Genel Müdürü Şenol Ayyıldız, 19 Mayıs Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır, eski Yelken Kulübü Başkanı Mustafa Seyhan, eski TSO Meclis Üyeleri Haşim Akkuş ve Cahit Kaya, Madeni Eşya ve Sanatkarları Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Tüfekçi, iş insanları Suphi Şenkal, Aydemir Seyhan, Nadir Bektaş ve Şükrü Temiz ile iş ve spor dünyasından çok sayıda kişi katıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.