OLAY, BANKALAR CADDESİ'NDE MEYDANA GELDİ 

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Bankalar Caddesi’nde saat 13.00 sıralarında meydana geldi.

YAŞLI KADINI İTEREK YERE DÜŞÜRDÜ 

Edinilen bilgiye göre, eşi ve çocuklarıyla birlikte kaldırımda yürüyen adam, yanlarından yürüyen kadını iterek yola düşürdü. Yola düşen yaşlı kadın, sürücünün ani fren yapması sonucu aracın altında kalmaktan kurtulurken, olayı gören çevre sakinleri ve yoldaki şoförler, yaşlı kadını iten adamın üzerine yürüdü.

ÇIĞLIK SESLERİ DUYULDU 

Yerden kalkan kadının bağırmasıyla birlikte çığlık sesleri duyulurken, adamın yanındaki 2 çocuğun ve eşinin korkudan bağırması üzerine araya başka kişiler girdi.

LİNÇ ETMEKTEN VATANDAŞLAR KURTARDI 

Yaşlı kadını iten adamı linç edilmekten kurtaran duyarlı vatandaşlar, “Ramazan ayındayız. Yanındaki çocuklar korkudan ağlıyor. Vurmayalım arkadaşlar. Bırakın gitsin” dediler.
Yola düşen yaşlı kadın da çevredekilere, “Neden bıraktınız. Görmediniz mi bana ne yaptı” diye serzenişte bulundu. Çevredeki vatandaşlar ise Ramazan ayı ve yanında çocuk olduğu için adamı bıraktıklarını ifade ederek, yaşlı kadını sakinleştirdiler.

Kadını yola iten adamın ailesiyle birlikte bölgeden uzaklaştırılmasıyla ortam sakinleşti.

Samsun'da 5 ilçede eğitime bir gün ara! Samsun'da okullar bugün tatil mi? Samsun'da 5 ilçede eğitime bir gün ara! Samsun'da okullar bugün tatil mi?

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.