Samsun'un Kavak ilçesi'nde meydana gelen Gülbahar Kaya'nın öldürüldüğü kadın cinayetinde boşanma aşamasındaki eşini bıçaklayarak öldüren kişi ile annesi ikinci kez hakim karşısına çıktı.

KAVAK'TA KADIN CİNAYETİ

Samsun 3. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuklu sanıklar Baki K. ve annesi Zahide K. ile taraf avukatları katıldı.

BERAAT TALEP ETTİLER

Sanıklar Baki K. ve Zahide K, savunmalarında tahliye ve beraatlarını talep etti.

DURUŞMA ERTELENDİ

"Canavarca hisle, tasarlayarak kasten öldürme" suçlamasıyla ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle yargılanan sanıkların tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme heyeti, duruşmayı 24 Kasım'a erteledi.

Samsun'da Sosyal Dayanışma Merkezi kursiyerlere ekmek kapısı oldu Samsun'da Sosyal Dayanışma Merkezi kursiyerlere ekmek kapısı oldu

GÜLBAHAR KAYA CİNAYETİNDE NE OLMUŞTU?

Kavak ilçesinde 1 Şubat 2022'de bir aylık uzaklaştırma kararının bitmesinin ardından annesi Zahide K. ile Kovid-19 nedeniyle karantinada bulunan eşinin evine giden ve çocuklarını görmek istediğini söyleyen Baki K, tartışıp darbettiği Gülbahar K'yi bıçaklamış, ağır yaralanan 3 çocuk annesi kadın hastaneye götürülürken yaşamını yitirmişti. Gözaltına alınan Baki K. ve Zahide K. tutuklanmıştı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.