AYVACIK'TA FINDIK HASADI ÖNCESİ BİLGİLENDİRME

Şehit Hakan Altıkatoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seminerde, gıda mühendisi Nagihan Bayhan ve Emine Özdemir ile Ayvacık Ziraat mühendisleri Murat Erdönmez ve Ömer Faruk Yılmaz mahalle sakinleri ve muhtarların katılımı ile yaklaşan fındık sezonu dolayısıyla budama ve ilaçlama teknikleri konusunda önemli bilgilendirmelerde bulundu.

Samsun'un sevilen ismi Erdoğan Özgüler son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un sevilen ismi Erdoğan Özgüler son yolculuğuna uğurlandı

"FAYDALI BİR SEMİNER"

Şehit Altıkatoğlu’nun babası Mustafa Altıkatoğlu, gıda mühendisleri ve ziraat mühendislerine katkılarından dolayı teşekkür ederek, “Ayvacık ilçesi Sahil Mahallesi’nde fındık budama, ilaçlama ve iyi bir fındık nasıl yetiştirilir gibi konular ile ilgili Ayvacık Yerel Eylem Grubu Derneği, belediye meclis üyemiz Rüya Belur Özdemir ve gıda mühendisleri Nagihan Bayhan ve Emine Özdemir ile Ayvacık ziraat mühendisleri Murat Erdönmez ve Ömer Faruk Yılmaz'ın katılımları ile halka seminer verildi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Şehit Hakan Altıkatoğlu etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Balsu Yerel Eylem Grubu Derneği üreticilerimize makas, eldiven gibi çeşitli hediyeler verdiler. Faydalı bir seminer oldu. Tüm katılımcılara bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.


SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.