Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi Fevziçakmak Mahallesi'nde dün meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, evin önünde çocukların oynaması yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada kiracı K.Ç. (42), eşi N.Ç. (39) ve kızları A.Ç. (14), S.Ç. (16) ve M.Ç. (19) darp sonucu, ev sahibinin oğlu K.G. ile arkadaşları C.H. ve M.H. ise bıçakla yaralandı.

SAMSUN'DA BIÇAKLI VE SOPALI KAVGA

Bıçaklanan 3 kişi Gazi Devlet Hastanesine, sopalarla darp edildikleri iddia edilen kiracı, eşi ve 3 kızı ise ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yaralanan 3 kişiyi kiracının kızları M.Ç. ve S.Ç.'nin bıçakladığı ileri sürüldü.

EV HAPSİ UYGULANMASINA KARAR VERİLDİ

Hastanede tedavileri tamamlanan baba K.Ç., yüzde 80 zihinsel engelli raporu olduğu ileri sürülen kızı M.Ç. ile diğer kızı S.Ç. gözaltına alındı. Yaşı küçük olan S.Ç. Çocuk Şube Müdürlüğünde, baba ile diğer kızı ise Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosundaki sorgularının ardından bugün Samsun Adliyesine sevk edildi. S.Ç. çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, baba K.Ç. ve engelli kızı M.Ç.'ye ise mahkemece elektronik kelepçeli ev hapsi uygulanmasına karar verildi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.