İlkadım ilçesindeki vakıf binasında düzenlenen programda din görevlileri tarafından okunan Kur’an-ı Kerim, ocak ayı şehitleri Ali Yıldırım, Ali Kesimoğlu ve tüm şehitlerin ruhlarına hediye edildi.

EMŞAV Karadeniz Bölge Başkanı Bilal Erim programda yaptığı konuşmada, "241 aydan beri her ay aksatmadan aziz şehitlerimiz için anma programı yapıyoruz. Bu programımıza şehit ailelerimizin yakınları, gazilerimiz, emniyet teşkilatımız, bizleri seven eş dostumuz hepsi katılıyor. Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Tekkeköy Belediye Başkanı ve YRP Başkan adayı Hasan Togar: "31 Mart'ta tarih yazacağız" Tekkeköy Belediye Başkanı ve YRP Başkan adayı Hasan Togar: "31 Mart'ta tarih yazacağız"

Şehitleri anma programı ikramların ardından sonra sona erdi. Anma programına Samsun Emniyet Müdür Yardımcısı Ertan Kartal, Samsun Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Oğuzhan Aykırı, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril, emniyet personelleri ile şehit aileleri ve gaziler katıldı.

İHA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.