21 İLDEN 350 SPORCU 

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Muay Thai Samsun İl Temsilciliği tarafından organize edilen, 30 Ağustos İller Arası Muay Tahi Zafer Turnuvası 21 İlden 350 sporcunun katılımı ile 2-6 Ağustos tarihleri arasından düzenlenecek. Atakum Çobanlı İskelesi'ne kurulacak olan ringlerde sporcular madalya için kıyasıya mücadele edecek. Karşılaşmalar öncesi ise, dev organizasyon için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 

GURUR VERİCİ 

Muay Thai Samsun İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Özgür Arlı, önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacakları için mutlu ve gururlu olduklarına değinerek, "21 ilden sporcu ve antrenörlerimizi Samsunumuzda ağırlayacağız. Bu hem bizim hem de şehrimiz için gurur verici. Turnuvamız, Muay Thai Federasyon Başkan Hasan Yıldız'ın katılımı ile perşembe günü saat 17.00'de gerçekleşecek. Şimdiden tüm sporcularımıza başarı diliyoruz. Ayrıca, desteğini esirgemeyen Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah beye de teşekkür ederiz" dedi.

KANAL S CANLI YAYINLAYACAK 

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz muhalefete yüklendi: "Dava hareketinden uzaklar" AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz muhalefete yüklendi: "Dava hareketinden uzaklar"

Kıran kırana geçecek final maçları ise, 6 Ağustos Pazar günü Samsun'un uydudan yayın yapan tek kanalı Kanal S ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

NEDİM AYDIN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.