Millet İttifakı'nın bugün yapacağı toplantının ardından Cumhurbaşkanı adayı olarak açıklanacak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu parti binası önünde Türkiye'nin 81 ilinden gelen partililer destek verecek.

"9 OTOBÜS KALDIRDIK"

CHP İl Başkanı Fatih Türkel, Ankara'ya hareketinden önce Kanal S mikrofonlarına şu açıklamayı yaptı:

"Özellikle son yaşadığımız deprem felaketinden sonra gördük ki ülke yönetilemiyor. Ekonomisi çökmüş, hukuk ayaklar altında, adalet bitmiş, eğitim ve ekonomide ülke duvara dayanmış durumda tam bu soluksuz kaldığımız günlerde seçim geldi kapıya dayandı. Öyle görüyoruz ki 14 Mayıs'ta bu ülke seçime gidecek. Öyle görüyoruz ki bu ülke tek adam rejimine hayır diyecek. Öyle görüyoruz ki bu ülke ben bilirim anlayışına son verecek. Tam bu noktada Millet İttifakı olarak, Millet İttifakının bileşenleri olarak bugün saat 17.00'da Saadet Parti'sinin önünde, akabininde de saat 19.00'da genel merkezimizde bir açıklama yapılacak. Bu açıklamada Türkiye'nin umudu, Türkiye'nin aydınlık geleceği, bunalan gençlerimizin, ağlayan annelerimizin yüzünün güleceği, Cumhurbaşkanı adayını tüm Türkiye ve dünya kamuoyuyla paylaşacağız. Biz de Samsun İl Örgütü olarak dostlarımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve ilçe başkanlarımızla birlikte şu an itibariyle ilçelerimizden 9 otobüs kaldırıldık"

Samsun imsakiye: Samsun'da sahur saat kaçta? 3 Nisan Pazartesi Samsun imsakiye: Samsun'da sahur saat kaçta? 3 Nisan Pazartesi

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.