OMÜ HAYVAN HASTANESİ BÖLGEYE HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

Samsun'da 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren OMÜ Hayvan Hastanesi Sinop, Amasya, Çorum, Tokat, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin illerinden de gelen çok sayıda ve değişik türde hasta hayvana bakarak neredeyse tüm Karadeniz Bölgesi'ne hizmet veriyor.

TAM TEŞEKKÜLLÜ 

Hastane bünyesinde, küçük hayvan muayene salonu, ruminant (geviş getiren hayvanlar) muayene salonu, at muayene salonu, küçük hayvan operasyon salonu, büyük hayvan operasyon salonu, at operasyon salonu, at anestezi odası, at operasyon masası, anestezi cihazı, at anestezi cihazı, hasta başı monitörü, yoğun bakım kabini, izolasyon odası, büyük ruminant hospitalizasyon padoğu, at hospitaliasyon padoğu, sterilizasyon ünitesi, nekropsi salonu, hastane merkez laboratuvarı, klinik beceri laboratuvarı, sitoloji laboratuvarı, IVF laboratuvarı, bilgisayarlı tomografi (BT), dijital röntgen (DR), bilgisayarlı röntgen (CR), C kollu skopi cihazı, doppler ultrasonografi, rektal ultrason, EKG cihazı, endoskopi cihazı, sulu sistem serum biyokimya analizörü, kuru sistem biyokimya analizörü, hematoloji cihazı, hormon analizörü, koagülasyon analizörü ve kan gazları gibi cihazlar da bulunuyor.

Başkan Halit Doğan Cemevi'nde! Birlik ve beraberlik vurgusu yaptı Başkan Halit Doğan Cemevi'nde! Birlik ve beraberlik vurgusu yaptı

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Muhabir: ELVAN İLHAN