OLAY, BAFRA'DA MEYDANA GELDİ 

Samsun'un Bafra ilçesi Tabakhane Mahallesi Akçaoğlu Çıkmazı'nda 2 katlı binada kalan 2019 belediye seçimlerinde Demokratik Sol Parti'den (DSP) belediye başkan adayı olarak seçimlere giren Zeynep Çiçek’in (59) kaldığı, yıkım kararı olan 2 katlı binaya polis ve belediye ekipleri geldi.

EKİPLER ŞOKE OLDU

Ekipler gördükleri manzara karşısında şoke oldular.

Samsun'da jandarma zorunlu kış lastiği denetimi yaptı Samsun'da jandarma zorunlu kış lastiği denetimi yaptı

ZEYNEP ÇİÇEK'İN EVİNDEN 15 KAMYON ÇÖP ÇIKTI 

Zabıta ekipleri binanın Bafra Belediyesine ait olduğunu ve yıkım kararı bulunduğunu söyledi. Polis ve yıkım ekiplerine bir süre direnen Çiçek’in evinden 15 kamyon çöp çıkartıldı. 3 gün süren boşaltma çalışmalarının ardından iş makineleri ile yıkım işlemi başlatıldı. Çiçek'e, ayrıca 3 kamyon geri dönüşüm eşyası için de tutanakla 5 bin 100 lira verildi.

 

"BUTİK AÇACAKTIM"

Katıldığı 2019 yerel seçimlerinde 3 bin 721 oy alan Zeynep Çiçek, “Butik açacaktım, bunlar da çöp diye bütün kıyafetleri aldılar. Daha üzerime giymediğim yepyeni kıyafetler, ayakkabılar, bluzlar, bütün havlular, panolar. Hani nerede panolar? Hiçbirisi yok. Yağlı boya, elişi panoları her şeyimi, hepsini koca koca kamyonlara koyup götürdüler. Toprağa karıştırdılar, 'al sana çöp' dediler. Halbuki hepsi yeni. Hiç giymediğim yeni yeni kıyafetlerimi aldılar gittiler. Bana bir dükkan kiralasalardı, ben bunları yavaş yavaş yıkar ütüler satardım. Ben de para kazanırdım, bu rezillikler de olmazdı" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.