"SPORCU ARKADAŞLARINI ANDILAR" 

Türkiye Yelken Federasyonu tarafından Ayvalık'ta organize edilen Ülkemizde yaşanan deprem felaketinde yaşamını yitiren Optimist sporcuları Deniz ve Zeynep Şahutoğlu kardeşler için anma kupası Yelken Ligi 2. Ayak Optimist yarışlarının 5'inci gününde, sporcular arkadaşları Deniz ve Zeynep Şahutoğlu kardeşleri anarak yarıştı. Yelken Ligi 2. Ayak Optimist 5. gün yarışları sonrasında dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi. Samsun Yelken Kulübü sporcusu Bilge Su Özakar, Optimist Genel Kız Özel Ödülünü kazanarak Türkiye 3.'sü olurken, Samsun'a büyük bir gurur yaşattı. 

"TÜM SPORCULARI KUTLUYORUZ" 

Ayvalık’ın mavi sularında 400'ün üzerinde sporcunun mücadele ettiği yarışlarda Optimist sporcuları olan ve 6 Şubat depreminde yaşamını yitiren Deniz ve Zeynep Şahutoğlu kardeşler de anıldı. Kulüp, sporcuları ve antrenörleri tebrik ederek, "Ayvalık Yelken İhtisas Kulübü’nün ev sahipliğini yaptığı Yelken Ligi 2. Ayak Optimist ve yarışları tamamlandı. Müsabakada Türkiye 3’sü olan sporcumuz Bilge Su ÖZAKAR şehrimize ve kulübümüz müzesine bir kupa daha kazandırmış oldu. Yarışmada mücadele eden tüm sporcularımızı, antrenörlerini ve sporcu ailelerimizi kutluyoruz" denildi.

Bora Kara

Samsun'da Sokaklar Bizim 3x3 Basketbol Projesi'nde madalyalar sahiplerini buldu! Samsun'da Sokaklar Bizim 3x3 Basketbol Projesi'nde madalyalar sahiplerini buldu!

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.