'Samsun tanıtılacak'Turizm çalışmalarının masaya yatırıldığı toplantıda konuşan Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, kentin tanıtımı için hazırlanan sosyal medya hesapları ile web siteleri ile ilgili "GezsenSamsun ve GoSamsun’un da ilimizin ulusal ve uluslararası alanda tanıtımına önemli bir katkı sağlayacaktır" dedi.

TOPLANTI YAPILDI

Samsun'un turizmde bir marka haline gelmesi ve tanıtılması noktasında yürütülen çalışmaların görüşüldüğü İl Turizm Tanıtım ve Geliştirme Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Dağlı'nın başkanlığında, Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı temsilcileri, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

HAK ETTİĞİ PAYI ALACAK

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı temsilcileri tarafından GezsenSamsun ve GoSamsun web siteleri ve sosyal medya hesaplarının işleyişiyle ilgili bilginin verildiği toplantıda Vali Dağlı, kültür, termal, sağlık ve spor turizmi alanında dört mevsim ciddi potansiyeli bulunan şehrin, ülke ve dünya turizm gelirlerinden hak ettiği payı alabilmesi için yürüttükleri çalışmalara tüm paydaşlarla birlikte ara vermeden devam ettiklerini belirtti. Vali Dağlı, GezsenSamsun ve GoSamsun’un da ilimizin ulusal ve uluslararası alanda tanıtımına önemli bir katkı sağlayacağını dile getirdi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.