Samsun Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TSO) geleneksel Kurban Bayramı kutlaması, çok sayıda davetlinin katılımıyla birlik ve beraberlik içinde gerçekleşti.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kurban Bayramı kutlama programı birlik ve beraberlik görüntülerine sahne oldu. Samsun TSO'da gerçekleştirilen bayramlaşma törenine MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Hasan Tahsin Şengül, Samsun Berberler Odası Başkanı Zabit Pilan, Samsun TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve meclis üyeleri ile çok sayıda iş insanı katıldı. Törende Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Meclis Başkanı Haluk Akyüz, kapıda karşıladığı misafirleriyle yakından ilgilendi.

Türk milletinin ve İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutlayarak, hayırlara vesile olmasını dileyen Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, dini ve milli bayramların, toplumsal birlikteliği sağladığını belirtti. 

MURZİOĞLU HUZUR VE BARIŞ DİLEDİ

Başkan Murzioğlu, bayramlaşma töreninde Samsun Medya Grubu'na yaptığı açıklamada "Bugün tekrar hep birlikte bir araya gelmekten gerçekten çok mutluyum. Bu vesile ile birbirimize karşı birlikteliğimizin ne kadar önemli olduğunu, sevginin ve saygının ne kadar değerli olduğunu, birlikte çalışırsak ne kadar çok başarı elde edeceğimizi tekrar hatırlıyoruz. Bilindiği üzere bayramlar, iyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı müstesna günlerimizdir. Bayramlarda yoğunlaşan sevgi, barış ve kardeşlik ortamının daim olması hepimizin ortak temennisidir. Bu duygu ve düşüncelerle kurban bayramının, ülkemize, büyük milletimize, İslam alemine, barışa her günkünden daha çok ihtiyacı olan bütün insanlığa mutluluk, huzur ve başarı getirmesini temenni ediyorum" dedi.

YENİ OSB'DE YER TAHSİSİ BAŞLAMADI

Samsun haber | Samsun'daki KYK yurtlarına üst düzey spor salonları kuruluyor Samsun haber | Samsun'daki KYK yurtlarına üst düzey spor salonları kuruluyor

Murzioğlu, açıklamasında ayrıca Samsun'un ihracat rakamlarının yükseldiğini belirterek, yeni Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili ise çalışmaların sürdüğünü ve burada henüz yer tahsislerinin başlamadığını belirtti. Murzioğlu, Havza-Bekdiğin Organize Sanayi Bölgesinde yeni yatırımlar için temellerin atıldığını da hatırlatarak, yeni Organize Sanayi Bölgesi'ne de yatırımcıların gelmesi ile Samsun'un istihdam sorununun önemli ölçüde çözeleceğini kaydetti.

AKYÜZ'DEN BİRLİK VE BAREBERLİK VURGUSU

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanvekili Haluk Akyüz'de gerçekleşen bayramlaşma töreninde Samsun Medya Grubu'na yaptığı açıklamada, oda olarak Samsun'un kalkınması için çalıştıklarını söyledi. Akyüz, Samsun ve ülkenin bayramını tebrik ederken, açıklamasında "Samsun'da iş dünyasının çatı kuruluşu olarak, şehrimizin gelişimi ve kalkınması ile ilgili iş insanlarımız ile birlik ve beraberlik için çalışıyoruz. Bayram vesilesi ile bu birliğimiz daha da sağlamlaşıyor" diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN