Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Meclis Başkanı Haluk Akyüz, TOBB ETÜ Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencileri İsmail Emir Yüksel ve Fatma Nisa Bostancı'yı ağırladı

Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Meclis Başkanı Haluk Akyüz, dünyanın en büyük  teknoloji festivali TEKNOFEST Karadeniz’de, Çip Tasarım Yarışması’nda, Sayısal Tasarım Kategorisi’nde finallerde yarışmaya hak kazanan, TOBB ETÜ Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans öğrencileri İsmail Emir Yüksel ve Fatma Nisa Bostancı’yı kabul etti. 

Salıpazarı'nda Türk sanat müziği konseri! Salıpazarı'nda Türk sanat müziği konseri!

MURZİOĞLU VE AKYÜZ'E BİLGİ VERDİLER

Emir Yüksel ve Fatma Nisan Bostancı, yarışmaya katıldıkları proje hakkında Murzioğlu ve Akyüz’e bilgi verdi. Kasırga Takımı adı altında dört kişilik ekiple yarışmaya katıldıklarını belirten Yüksel ve Bostancı, “Dünyanın en büyük teknoloji festivalinde, projemizle finallerde yer almak çok güzel bir duygu. Oldukça iddialı olduğumuz projemizde inşallah dereceye gireriz” dedi. Murzioğlu ve Akyüz ise, TOBB ETÜ’nün başarılı Yüksek Lisans öğrencilerine, yarışmada başarılar diledi. Ziyarette Samsun TSO Genel Sekreteri Süleyman Karabük'te hazır bulundu. 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.