CUMA GÜNÜ SON BULACAK 

Spor şehrimizde sporun Temsilcisi Samsun Tenis Kulübü, yıl boyu düzenlemiş olduğu turnuvalarla hem tenis severlere ev sahipliği yapıyor hem de şehrin ekonomisine büyük katkıda bulunmaya devam ediyor. Yıl boyunca birçok organizasyona imza atan Samsun Tenis Kulübü, bu hafta ise, Türkiye Tenis Federasyonu Başkanlığı'nın 13 Mart'ta düzenlemiş olduğu 12 Yaş Kış Kupası Türkiye Seri-2 Turnuvası'na diğer illerden gelen 70 sporcuya ve ailelerine ev sahipliği yapıyor. Müsabakalar cuma günü oynanacak final müsabakalarının ardından düzenlenecek kupa töreni sonrası son bulacak.  

'MUTLU VE GURURLUYUZ' 

Samsun Tenis Kulübü Başkanı Özcan Dursun, yıl boyunca ülkenin birçok yerinden tenis müsabakalarına gelen sporcuları ve yakınlarını ağırlamaktan dolayı mutlu ve gururlu olduklarını belirterek, "Her yıl Milli Mücadelenin şehri Samsun'umuzda tenis sporcularını ve ailelerini ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Samsun Tenis Kulübü olarak, şehrimize hem ekonomik hem de sosyal katkıda bulunmak bizim için büyük gururdur. Bu haftada çeşitli illerden gelen 70 sporcu ve ailesini Samsun Tenis Kulübü'nde ağırlamak bizleri mutlu ediyor. Tüm sporculara gerçekleştirecekleri müsabakalarda başarı dileriz" dedi.

Haber Kaynak: Esra VURAL  

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, boksörlerle bir araya geldi Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, boksörlerle bir araya geldi

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.