Samsun Süper Amatör Ligi heyecanı başlıyor. Ayrıca bu sezon Samsun Süper Amatör Ligi, vefat eden Termespor Başkanı Hüseyin Kambur'un adı verildi 

HÜSEYİN KANBUR SEZONU 

Süper Amatör Lig'e bu sezon Samsun amatör futboluna uzun yıllarca başkan olarak hizmet vermiş, Termespor Başkanı Hüseyin Kambur'un adı verildi. Hüseyin Kambur Sezonu A ve B olarak iki gruptan oluşacak.  A Grubu’nda, Alaçamspor, Termespor, Dededağspor, Baruthanespor, Salıpazarı Belediyespor, Havza Belediyespor, Telekomspor ve 19 Mayıs Belediyespor yer alırken, B Grubu’nda ise Atakentspor, Yolspor, Vezirköprü Belediyespor, Bafra FK, Ayvacık Belediyespor, Ladik Belediyespor, 1930 Bafraspor, ve Tekkeköyspor boy gösterecek. 

AYDIN, BAŞARI DİLEDİ 

Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, sezon öncesi takımlara başarı dileyip, maçların dostluk çerçevesi içerisinde geçmesini temeli ederek, "2022-2023 futbol sezonunda ilimizde oynanacak Süper Amatör Ligi'nin adının kısa bir süre önce hayatını kaybeden, Samsun amatör futboluna uzun yıllarca başkan olarak hizmet vermiş, eski Termespor Başkanı Hüseyin Kanbur’un adının verilerek “Hüseyin Kanbur “ sezonu olarak adlandırılmıştır. Tüm takımlara Hüseyin Kambur Sezonu öncesi başarı diler, maçların Fair Play içerisinde gerçekleşmesini dilerim" dedi.

Esra VURAL

Karasamsunspor, Suluova Sebatspor maçı berabere Karasamsunspor, Suluova Sebatspor maçı berabere

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.