AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in sağlık durumuyla ilgili Kanal S ekranlarında açıklamalarda bulundu.

MUSTAFA DEMİR'İN SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ BİLGİ VERDİ

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve  Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'un uydudan yayın yapan tek televizyonu Kanal S ekranlarında Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Yılmaz, Başkan Demir'in ikinci radyoterapi seansını aldığını ve tedavisinin devam ettiğini belirterek, şifa diledi. 

Çarşamba'da mahallelinin keşif umudu! Çarşamba'da mahallelinin keşif umudu!

TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR

Said Çetintaş'ın sunduğu 'Yakın Açı' programına katılan Yılmaz, ilk olarak Başkan Demir'in sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Demir'in bir an önce sağlığına kavuşması için dua isteyen Yılmaz, "Allah şifa versin. Her şeyden önce dua edelim. Sağlık olmayınca hiçbir şeyin önemi yok. Rabbim ona şifa versin. Ülkemize daha çok hizmet etme fırsatı olan yaşı henüz orta yaşlarda olan bir arkadaşımız Mustafa Demir Bey. 3 gün önce Binali beyin geldiği danışma meclisi toplantımız vardı. Ekrandan ekrana görüşme fırsatımız oldu. Orada çok iyi görünüyordu. 1 seans radyo terapi aldığını söyledi. Sağlıklı gözüküyordu. Rahatsızlığının kaynağının böbrek olduğunu ve ilk seans radyoterapisini aldığını söyledi. Şimdi öğrendim ikinci seans radyoterapisini de almış. Radyoterapi seansları, tedavisi devam ediyor. İnşallah hep birlikte dualarımızla tez zamanda sağlığına kavuşur" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.