Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, Türkiye'nin, Cumhuriyet'in kuruluşundan itibaren hemen her alanda olağanüstü bir değişim ve gelişim gösterdiğini belirterek, "Cumhuriyet'e olan borcumuzu birlik ve beraberlikle daha çok çalışarak ve üreterek ödemek zorundayız" dedi. 

BAYRAKLARLA DONATILDI

Canik ilçesindeki Samsun Madeni Sanatkarlar Odası'nın binası Cumhuriyet'in 100. yılı dolayısıyla bayraklarla donatıldı. Aydın da verdiği mesajda başta esnaf ve sanatkarlar olmak üzere tüm vatandaşların bayramını kutlayarak, Samsun Valiliği koordinesinde yapılacak etkinliklere de davet etti. 

Mahmut Erdoğan ile Seçim Vitrini 30 Kasım Perşembe Mahmut Erdoğan ile Seçim Vitrini 30 Kasım Perşembe

DAHA ÇOK ÜRETMEK ZORUNDAYIZ

Türkiye Cumhuriyeti'nin 100’üncü yıl dönümü coşkusu yaşandığı bu anlamlı günde birlik ve beraberlik vurgusu yapan Aydın, "Cumhuriyet'in kuruluşunun 100’üncü yılını kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Cumhuriyet'in kuruluşundan itibaren hemen her alanda olağanüstü bir değişim ve gelişim göstererek, adımızı dünyaya duyurmayı başardık. Cumhuriyet'e olan borcumuzu birlik ve beraberlikle daha çok çalışarak ve üreterek ödemek zorundayız. Bu duygu ve düşencelerle Türkiye Cumhuriyeti'nin ilan edilişinin 100’üncü yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile şehitlerimiz ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmet, minnet ve özlemle anıyoruz. Nice 29 Ekimleri birlikte kutlamak dileğiyle, bayramımız kutlu olsun.”

NEJLA KAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.