SAMSUN İL EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararına göre, Emniyet Genel Müdür Yardımcılıklarına Mahmut Çorumlu, Ömer Urhal, Selami Yıldız ve Caner Tayfur atanırken, toplam 83 Emniyet Genel Müdürlüğü personelinin görev değişikliğini içeren karar doğrultusunda aralarında Samsun'un da bulunduğu 52 ilin il emniyet müdürü de değişti.

SAMSUN İL EMNİYET MÜDÜRÜ AHMET ARIBAŞ OLDU 

Resmi Gazete'de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine göre Samsun İl Emniyet Müdürlüğüne Hatay İl Emniyet Müdürü olarak görev yapan Ahmet Arıbaş atandı. 

URHAL EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK ATANDI 

Samsun İl Emniyet Müdürü görevindeyken deprem bölgesine görevlendirilen Ömer Urhal'ın yerine Emniyet Müdürü Nihat Özen gelmişti. Samsun eski İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi. Samsun'da vekaleten İl Emniyet Müdürü olarak görev yapan Ağrı Emniyet Müdürü Nihat Özen ise Emniyet Genel Müdürlüğü emrine görevlendirildi.

Samsun'da nem yüzde kaç? Samsun nem oranı 27 Eylül Çarşamba Samsun'da nem yüzde kaç? Samsun nem oranı 27 Eylül Çarşamba

AHMET ARIBAŞ KİMDİR? 

Ahmet Arıbaş aslen Aksaraylı'dır. 2013 yılında İstanbul İstihbarat Şube Müdürlüğü'ne atanan Arıbaş 2014'te görevinden ayrıldı. 27. Aralık 2018 tarihli kararname ile Ahmet Arıbaş, Muş İl Emniyet Müdürlüğü'ne atandı. 2 Ekim 2021'de ise Arıbaş, Hatay İl Emniyet Müdürlüğü görevine getirildi. Arıbaş son olarak Samsun İl Emniyet Müdürü olarak görev yapmaktadır. 

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.