Tekkeköy Belediyesi Selçuk Balcı ve Demet Akalın’ın sahne alacağı konserle Samsun’a Zafer Bayramı coşkusunu yaşatacak. İnternet kullanıcılar, "Samsun Demet Akalın konseri ne zaman?", "Samsun Selçuk Balcı konseri ne zaman?", "Samsun Demet Akalın ve Selçuk Balcı konseri nerede?", "Demet Akalın konseri ücretli mi?" sorularına yanıt arıyor. İşte detaylar...

Samsun'da Prof. Dr. Şevket Özkaya açıkladı: "Kovid aşısının böyle bir yararı daha var" Samsun'da Prof. Dr. Şevket Özkaya açıkladı: "Kovid aşısının böyle bir yararı daha var"

İnternet kullanıcıları, Tekkeköy Belediyesi'nin Zafer Bayramı kapsamında düzenleyeceği organizasyonla ilgili detayları araştırıyor. "Samsun Demet Akalın konseri ne zaman?",  "Samsun Selçuk Balcı konseri ne zaman?", "Samsun Demet Akalın ve Selçuk Balcı konseri nerede?",  "Demet Akalın konseri ücretli mi?" , "Demet Akalın ve Selçuk Balcı konseri saat kaçta?", "Demet Akalın ve Selçuk Balcı konseri canlı yayınlanacak mı?" konuları en çok merak edilenler arasında yer alıyor. İşte detaylar... 

DEMET AKALIN VE SELÇUK BALCI KONSERİ NE ZAMAN?

Tekkeköy Belediyesi'nin Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenleyeceği Demet Akalın ve Selçuk Balcı'nın sahne alacağı konser, 27 Ağustos Cumartesi günü gerçekleşecek.

demet akalin ic

DEMET AKALIN VE SELÇUK BALCI KONSERİ NEREDE?

Demet Akalın ve Selçuk Balcı konseri, Samsunspor 19 Mayıs Stadyumu yanındaki etkinlik alanında gerçekleştirilecek. 

DEMET AKALIN VE SELÇUK BALCI KONSERİ SAAT KAÇTA?

Zafer Bayramı kapsamında Tekkeköy Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek organizasyonda, saat 20.00’de Selçuk Balcı ve 22.00’de Demet Akalın sahneye çıkacak.

selcuk balci 2508.jpg 1

DEMET AKALIN VE SELÇUK BALCI KONSERİ CANLI YAYINLANACAK MI?

Konser Samsun'un uydudan yayın yapan tek televizyonu Kanal S'de canlı yayınlanacak.

DEMET AKALIN VE SELÇUK BALCI KONSERİ ÜCRETLİ Mİ?

Sevilen sanatçılara yoğun ilgi olması beklenirken, düzenlenecek açık hava halk konserlerine katılım tamamen ücretsiz olarak duyuruldu. 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.