Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu Afyonkarahisar İl Müdürlüğü'ne atandı. Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine Afyonkarahisar İl Müdürü olan Feyzullah Dereci getirildi.

KASAPOĞLU'NUN GÖREV YERİ DEĞİŞTİ

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu'nun görev yeri değiştirildi. Kasapoğlu, Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atandı.

SAMSUN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ FEYZULLAH DERECİ OLDU

İsmail Hakkı Kasapoğlu'nun yerine ise Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine Afyonkarahisar İl Müdürü olan Feyzullah Dereci getirildi.

Vali Zülkif Dağlı TEKNOFEST öncesi Samsun'da basınla buluştu: "İlimizde büyük şevk ve heyecan var" Vali Zülkif Dağlı TEKNOFEST öncesi Samsun'da basınla buluştu: "İlimizde büyük şevk ve heyecan var"

FEYZULLAH DERECİ KİMDİR?

Samsun'un yeni Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, 12 Mart 1976 yılında Rize'nin Ardeşen ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğretimini aynı ilçede tamamladı. 1998 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunu tamamladı. Aynı yıl Artvin'e beden eğitimi öğretmeni olarak atandı. 2 yıl Artvin'de görev yaptıktan sonra memleketi olan Rize'ye tayini oldu. Rize'nin Ardeşen ilçesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevinde bulundu. Daha sonra Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü yaptı. Evli iki çocuk babası olan Dereci'nin hentbol, basketbol, badminton, judo, rafting antrenörlükleri bulunuyor ve aktif olarak badminton hakemliği yapıyor. Dereci son olarak Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görev yaptı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN