Samsun Cumhuriyet Anaokulu öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan etkinlikte minikler sahneye çıkarak hünerlerini sergiledi. Etkinlikte öğrencilerin özgüvenlerinin artırılması hedeflendi.

Samsun Canik'te zincirleme trafik kazası! Yaralılar var Samsun Canik'te zincirleme trafik kazası! Yaralılar var

ÖZGÜVENLERİ ARTIRILIYOR

Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte öğrenciler halk oyunu ve dans gösterileri ile izleyicilerinden büyük alkış aldı. Cumhuriyet Anaokulu Müdürü Hülya Şen, öğrencilerin eğitimine büyük özen gösterdiklerinin altını çizerek, "Yıl boyunca öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve destekleyici personelimizle birlikte birçok önemli etkinlik ve çalışmaya imza attık. Çocuklarımızın bu başarılarını sizlerle paylaşmaktan büyük gurur duyduk. Eğitimde sadece akademik başarı değil, aynı zamanda sosyal ve kültürel gelişim de son derece önemlidir. Bu nedenle, öğrencilerimizin sahne önünde kendilerini ifade etmelerini teşvik etmek amacıyla yıl sonu gösterimizde dans ve halk oyunları etkinliklerine yer verdik. Bu gösteriler, öğrencilerimizin özgüvenlerini artırırken, aynı zamanda birlikte çalışma ve takım ruhu gibi önemli becerileri de geliştirmelerine olanak sağlıyor" dedi.

ÖĞRETMENLERDEN ŞİDDETE TEPKİ 

Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Hamdi Yıldız, okul müdürleri ve velilerin katılım sağladığı etkinliğin sonunda öğretmenler 'Öğretmene şiddete hayır' pankartı açarak son günlerde yaşanan şiddet olaylarına tepki gösterdi.

FİKİR İŞÇİSİ: NEJLA KAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Muhabir: NEJLA KAYA