Vatandaşlar tarafından internette "Samsun Asarcık Hava Durumu'" başlığı ile aramalar gerçekleştiriliyor. Bir yandan da havanın sıcak mı yoksa serin mi olacağı merak konusu. İşte "Samsun Asarcık Hava Durumu'" ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

​Yaz geliyor diye beklenirken hava sıcaklıkları yeniden düşüş gösterdi. Samsun'un Asarcık ilçesinde 16 Nisan Cumartesi günü hava durumu Meteoroloji'den alınan bilgiye göre parçalı ve az bulutlu, 18 derece olması bekleniyor.

çarşamba hava durumu.png

SAMSUN ASARCIK HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığımız "Samsun Asarcık Hava Durumu" raporlarına göre Samsun'un Asarcık İlçesinde bugün açık az bulutlu havanın hakim olması bekleniyor. Hissedilen en yüksek hava sıcaklığı ise 18 derece olacak. 16 Nisan Cumartesi günü de Ayvacık İlçesinde, parçalı ve az bulutlu olması bekleniyor.

SAMSUN HAVA DURUMU

Şemsiyeleri Hazırlayın! Samsun Hava Durumu 23 Mayıs Pazartesi Şemsiyeleri Hazırlayın! Samsun Hava Durumu 23 Mayıs Pazartesi

16 Nisan Cumartesi günü (bugün) Samsun ilinde hava sıcaklığı Meteoroloji'den alınan bilgiye göre parçalı ve az bulutlu. Sabah saatlerinde iç kesimler yer yer puslu 18 derece olması bekleniyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.