Samsun Genç İş İnsanları Derneği  (SAMGİAD) Başkanı Onur Öztekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, SamsunTSO Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Salih Zeki Murzioğlu’na, “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. 

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Murzioğlu, “SAMGİAD benim çok önemsediğim ve değer verdiğim bir sivil toplum kuruluşlarından bir tanesi. Şehrimiz ve ülkemiz adına yaptığınız çalışmaları ve projeleri yakından takip ediyorum. Aranızda meclis üyesi ve meslek komitelerinde yer alan arkadaşlarımız da var. Ülkemizin sizin gibi üreten, katmadeğer sağlayan genç iş insanlarına ihtiyacı var. Şunu bilmenizi istiyorum; yapacağınız çalışmalarda Oda olarak her zaman yanınızdayız. Her zaman da fikirlerinize, önerilerinize ve işbirliklerine her zaman açığız. Yeter ki Samsun kazansın” dedi.

Samsun'da birçok ilçede kar var! İşte Ladik Kayak Merkezi’nde kar kalınlığı Samsun'da birçok ilçede kar var! İşte Ladik Kayak Merkezi’nde kar kalınlığı

Başkan Murzioğlu’na, yeni dönem çalışmalarında başarılar dileyen SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ise, “Bizler 40'a yakın farklı sektörde 176 üyesi ile şehrimizin kültürel ve ekonomik yapısına katkı sağlamaya çalışıyoruz. Genç ve dinamik bir ekibiz. TSO ile hem üyelerimize katkı sağlamak adına hem de sosyal sorumluluk anlamında ortak projeler geliştirmek istiyoruz. Samsun iş dünyasının çatı kuruluşu olan Samsun TSO’nun olduğu her yerde SAMGİAD olarak biz de varız. Sizin, bizim yanımızda olduğunuz gibi biz de sizin yanınızdayız” diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.