ANKARA'DA 2 HAZIRLIK MAÇI 

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde mücadele edecek olan, Reeder Samsunspor Basketbol Takımı Başantrenörü İlker Salman, Kanal S mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu. Salman, lig öncesi Ankara'da 2 hazırlık maçı daha gerçekleştireceklerine değinerek, "Takımın durumu gayet iyi. Tabi yeni bir takım olmak, birazda rakiplere göre Play - Off oynadığımız için hazırlıklara geç başlamak bizi birazcık zorladı. Hazırlık maçları ve antrenmanlarla açığı kapatmaya çalışıyoruz. Bu hafta itibari ile Ankara'da tekrar iki hazırlık maçı yapacağız. Burada en büyük amacımız, eksiklerimizi görüp, tamamlamak" diye konuştu. 

Taraftardan Samsunspor'a tam destek! Susuturabilene aşk olsun Taraftardan Samsunspor'a tam destek! Susuturabilene aşk olsun

MÜCADELE VURGUSU

Salman, şehir ile bütünleşip, ellerinden gelen mücadeleyi vereceklerini belirterek, "Burası artık basketbol liglerinin en üst seviyesi. Tabi çok büyük bütçeleri olan, yıllarca bu ligde olan organizasyonu yüksek takımlar var. Tabi ki onlarla baş etmek çok kolay olmayacak. Ama bizim 3 sene de hiçbir şeyimiz kolay olmadı. Burada tek yapmamız gereken, şehirle bütünleşip, elimizden gelen mücadelenin en iyisini yapıp, bu mücadelenin sonucunda da inşallah başarılı olmak. Tabi ki fikstür ve başarılı başlamak önemli. Ama esas önemlisi nerede bitirdiğiniz. Bizim amacımız, özellikle bu sezon bu ligde halıcı olmak" dedi. 

NEDİM AYDIN 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN