Ramada Plaza By Wyndham Samsun, Atatürk'ün Kurtuluş Mücadelesi'ni başlatmak için Samsun'a ilk adımı attığı 19 Mayıs'ta, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve Samsun protokolünün katıldığı törenle hizmete girdi

Recep Akdağ'dan Samsun'da eğitim Recep Akdağ'dan Samsun'da eğitim

'GELİŞECEĞİNE İNANIYORUM'

Açılış töreninde konuşan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Zafer Dilmen ve ortaklarının doğru alanda yatırım yaptıklarını belirterek, "Samsun potansiyelinin çok altında. Yeni alanların açılmasıyla turizmin Karadeniz'de gelişeceğine inanıyorum. Kurtuluş Mücadelesi'nin ilk adımı burada atıldı. Siz de bugün de ilk adımı atıyorsunuz. Hayırlı olsun" dedi. 

'ŞEHRİMİZE YAKIŞIR OTEL'

Açılış töreninde konuşan MTZ Otelcilik ve Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Dilmen, "Şehrimizin sahip olduğu turizm potansiyelinin farkında olarak, şehrimizin marka değerine yakışır bir otel yatırımı yaptık. Samsunumuzun ihtiyaç duyduğu otelcilik hizmetlerini en iyi seviyede karşılayıp konuklarımızın hafızasında güzelliklerle anılmak istiyoruz. Otelimizin açılış sürecinde başta Valimiz Zülkif Dağlı ve bürokratlarına, Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir ve ekibine Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Salih Zeki Murzioğlu ve ekibine, Türkdönmez ailesine ve Kültür ve Turizm Bakanlığı'mıza destekleri için teşekkür ederim" diye konuştu. 

S. Gökhan UÇAROĞLU

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.