BOL GOLLÜ İLK YARI

Kırmızı Beyazlılar ile Orduspor 1967 A.Ş, gelirinin tamamı depremzedelere bağışlanacak dostluk maçında karşı karşıya geldi.  Yeni Ordu Stadyumu’nda oynana karşılaşmanın ilk yarısının başlarında Orduspor 1-0 öne geçti. Ardından Samsunspor 9'uncu dakikada Cihan'ın golü ile skoru 1-1 yatı. 13'üncü dakikada Samsun temsilcisi bu kez Ali Ülgen ile 2-1 öne geçti. Ordu ekibi, oyundan kopmadı ve 26'ıncı dakikada Mümin Pazarlı'nın golü ile skoru 2-2'ye getirdi. Yarıda başka gol olmayınca iki takımda soyunma odasına 2-2 berabere gitti.

Gol kralı Tanju, Başkan Tanju'ya sert çıktı! Tanju, Tanju'ya karşı Gol kralı Tanju, Başkan Tanju'ya sert çıktı! Tanju, Tanju'ya karşı

GALİP AYRILDI

Karşılaşmanın ikinci yarısına bambaşka bir kadro ile çıkan Kırmızı Beyazlılar, 48'inci dakikada Polat Yaldır'ın golü ile skoru 3-2 yaptı. Ardından, Orduspor 1967 Gökay Eser'in golüyle skora eşitliği getirdi. Yılport Samsunspor oyundan kopmadı ve 86'ıncı dakikada Tomane'nin golü ile üstünlüğü ele aldı. Karşılaşmada başka gol olmayınca Kırmızı Beyazlılar, dostluk maçında Ordu temsilcisini 4-3'lük skorla yenmiş oldu.

Haber Kaynak: Esra VURAL

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.