Futbolun önde gelen isimlerinin katılımı beklenen Omuz Omuza deprem bağış kampanyası merakla bekleniyor. "Omuz Omuza" dayanışma ve yardımlaşma kampanyasını canlı izlemek isteyenler arama motorlarında detayları araştırıyor. A Spor canlı yayın, A Spor izle, A Spor bağış kampanyası gibi ifadeler sorgulanıyor. Peki, 1 Mart TFF yardım kampanyası hangi kanalda? Saat kaçta?

FUTBOL CAMİASI BİR ARAYA GELECEK

TFF 1 Mart'ta futbol camiasını bir araya getiriyor. Kahramanmaraş merkezli depremin ardından yardım kampanyaları sürerken, futbol camiası da ortak canlı yayında bir araya gelecek.

OMUZ OMUZA BAĞIŞ KAMPANYASI 1 MART CANLI YAYIN SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA?

Yapılan açıklamaya göre, 1 Mart Çarşamba günü gerçekleştirilecek etkinlik, spor kanallarından ortak yayımlanacak. A Spor'dan da yayınlanacak olan kampanya 1 Mart Çarşamba günü saat 20:00'de canlı yayınlanacak ve 01.00'a kadar devam edecek. Spor dünyasından önemli isimlerden de destek mesajlarının beklendiği organizasyonun detayları haberimizde yer alacak.

Okul Sporları Bocce Küçükler Kız-Erkek İl Birinciliği müsabakaları sona erdi Okul Sporları Bocce Küçükler Kız-Erkek İl Birinciliği müsabakaları sona erdi

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.